Ana Sayfa Krediler Sigortasız Çalışanlara Kredi Veren Bankalar

Sigortasız Çalışanlara Kredi Veren Bankalar

Bankaların kredi verirken aradığı en önemli şartların başında kredi notu ve gelir bilgisi yer almaktadır. Sigortalı bir şekilde çalışan kişilerin kredi notunda problem yoksa aylık gelir miktarına göre kredi alması çok kolaydır.

Sigortasız çalışmanın en önemli dezavantajlarından biriside bankalardan kredi alma noktasında yaşanan sorunlardır. Sigortasız bir çalışan konut veya taşıt kredisi alamasa da aşağıda listelediğimiz bankalardan İhtiyaç kredisi alabilir.

Sigortasız Çalışanlara Kredi Veren Bankalar

Şubeden yapılan kredi başvurularında maaş bordrosu talep edilmektedir. Sigortasız bir çalışanın başvurması gereken yöntem ise İnternet bankacılığıdır. Aşağıda listelediğimiz bankalardan herhangi birinden vadesiz hesap açılması durumunda İnternet bankacılığı şifresi ile kredi başvurusu yapılabilir.

Sigortasız bir çalışanın kredi alabilmesi için kredi notunun yüksek olması gerekmektedir. Hali hazırda gelir bilgisi olmadığı için başvuru zorlaşırken, kredi notuda düşük ise bu kişinin kredi alabilmesi imkansızdır. Kredi notu düşük olan kişiler ise İnternet bankacılığından veya Mobil Uygulamalardan kredi başvurusu yapabilir.

Kredi kartı sahibi olan ve kartını düzenli bir şekilde yatıran kişiler, limitleri tutarında hazır kredi kullanabilirler. Enpara veya CepteTeb gibi uygulamalardan hazır kredi seçeneği ile kredi başvurusu yapılabilir. Hazır kredinin yanı sıra İhtiyaç Kredisi sekmesinden de kredi başvurusu yapılarak var olan limitin üzerinde kredi alınabilir.

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Veren Bankalar

  • Yapı Kredi
  • Finansbank (Enpara)
  • TEB
  • Aktifbank
  • ING Bank
  • Burganbank

Yukarıda liste halinde verdiğimiz bankalar 10.000 TL’ye kadar sigortasız çalışanlara kredi vermektedir. Bu bankalardan herhangi birinden kredi kartı olan kişilerin kredi alabilmesi çok daha kolaydır.

İhtiyaç Kredisi Güncel Faiz Oranları

ING Bank: 10.000 TL tutarındaki krediyi 12 ay vade ile %1,94 faiz oranı ile alabilirsiniz. Aylık ödemeler 965 TL’dir ve toplam maliyet 11629 TL’dir.

Burgan Bank: 10.000 TL tutarındaki kredi 12 ay vade farkı ile %1,99 faiz oranı ile çekilebilir. Aylık ödemeler 968 TL’dir ve bu kredinin toplam maliyeti 968 TL’dir.

Cepteteb: 12 ay vade farkı ile 10.000 TL tutarındaki kredi %1,99 faiz oranı ile çekilebilir. Bu kredinin aylık taksitleri 968 TL iken kredinin toplam maliyeti 11619 TL’dir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz