Şekerbank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Şekerbank, 1953 senesinde kurulduğu tarhiten itibaren Türkiye’de bankacılık alanında faaliyet gösteren özel bankalar arasındadır. Yılların verdiği bilgi ve birikim ile müşterilerine en iyi hizmetleri sunmak için çalışan Şekerbank, müşterilerinin bankacılık işlemlerini şubeye gelmeden internet ve telefon bankacılığı aracılığıyla yapmasına imkan tanımaktadır. Nitekim Şekerbank şubesine gitmek istemeyenler, Şekerbank müşteri hizmetlerini arayarak işlemlerini yaptırabilirler. Ayrıca Şekerbank’ın sunduğu […]

Şekerbank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
20 Kasım 2019 20:18 | Son Güncellenme: 26 Kasım 2019 22:47
18
A+
A-

Şekerbank, 1953 senesinde kurulduğu tarhiten itibaren Türkiye’de bankacılık alanında faaliyet gösteren özel bankalar arasındadır. Yılların verdiği bilgi ve birikim ile müşterilerine en iyi hizmetleri sunmak için çalışan Şekerbank, müşterilerinin bankacılık işlemlerini şubeye gelmeden internet ve telefon bankacılığı aracılığıyla yapmasına imkan tanımaktadır. Nitekim Şekerbank şubesine gitmek istemeyenler, Şekerbank müşteri hizmetlerini arayarak işlemlerini yaptırabilirler. Ayrıca Şekerbank’ın sunduğu hizmetlerle iligli olarak sorun yaşayanlar da müşteri temsilcisi aracılığıyla istek ve taleplerini bildirebilirler.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri ile Yapılabilecek İşler

Şekerbank müşteri hizmetlerine 0850 222 78 78  numaralı hattı arayarak ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanmadan evvel telesekreter menüsü üzerinden bazı işlemleri yapabilirsiniz. Ancak bütün işlemlerin telesekreter menüsü üzerinden yapılabilmesi mümkün değildir. Bu kapsamda Şekerbank müşteri hizmetleri aracılığıyla aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

  • Hesap bakiyesi sorgulama
  • Kredi kartı kayıp ve çalıntı işlemleri
  • Kredi kartı şifre değiştirme işlemleri
  • Krediye başvurma ve çekme işlemleri
  • Kampanyalara başvuru yapma işlemleri

Şekerbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Şekerbank’ın büyük bir müşteri kitlesi olması sebebiyle mesai saatleri içerisinde Şekerbank müşteri hizmetlerine bağlanmak göründüğü kadar kolay değildir. Müşteri hizmetlerini arayan kullanıcılar, dakikalarca telesekreter menüsünde uğraştıktan sonra bir de müşteri temsilcisine bağlanmak için sıra beklemektedir. Ancak Şekerbank müşteri hizmetlerine direk bağlanarak telesekreter kayıtlarından kurtulabilirsiniz. Bu kapsamda aşağıdaki yönergeyi takip ederek Şekerbank müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

  • Şekerbank müşteri hizmetlerine bağlanmak için 444 78 78 ya da 0850 222 78 78 numaralı hatlardan birini arayın.
  • Karşınıza ilk etapta sesli yanıt sistemi çıkacaktır. Bu bölümde sizden istenen bilgileri doğrulamanız gereklidir.
  • Bilgilerinizin doğrulanmasının ardından müşteri hizmetlerine yönlendirileceksiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.