Ana Sayfa Banka İletişim İNG Bank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İNG Bank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Hollanda merkezli olarak kurulan İNG Bank, dünya çapında büyük bir bankacılık ağına sahiptir. Son 10 yıldır ülkemizde de faaliyet göstermeye başlayan İNG Bank, bu kısa süre içerisinde Türkiye’deki birçok kesimden müşteri kitlesi edinmeyi başardı.  Bankacılık alanında müşterilerine sayısız hizmetler sunan İNG Bank, müşterilerinin bu işlemleri şubeye gelmeksizin müşteri hizmetleri aracılığıyla yapmasına da olanak veriyor. Bu kapsamda İNG Bank müşterisi olan herkes günün her saatinde İNG bank müşteri hizmetlerine bağlanarak işlemlerini yapabilirler.

İNG Bank  Müşteri Hizmetleri ile Yapılabilecek İşlemler

İNG Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak kolay ve hızlı bir şekilde işlemektedir. Çağrı merkezi ile iletişime geçtikten sonra telefon bankacılığı ile ilgili işlemlerinizi, yani kredi kartı, kredi çekme ya da kredi başvuru, hesap bakiyesi öğrenme ya da kampanyalar ile ilgili olarak birçok işlem hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri üzerinden çağrı merkezlerine bağlanmaya gerek kalmadan telesekreter üzerinden de kredi kartı ya da eft gibi işlemlerinizi de birkaç tuşlama ile çözebilirsiniz.

İNG Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İNG Bank, çağrı merkezindeki yoğunluğun önlenmesi amacıyla müşterilerinin ilk olarak sorunlarını telesekreter yardımı ile çözmesini istemektedir. Telesekreter yardımı ile işlemlerini gerçekleştiremeyen kimseler, bu sürecin sonunda müşteri hizmetlerine bağlanabilmektedir. Ancak bu süreçte telesekreterin sıkıcı yönlendirmelerini dinlemek istemeyen İNG Bank müşterileri için de müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolu vardır. İNG Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için;

  • İlk olarak cep telefonu üzerinden 0850 222 06 00 numarayı tuşlayın ve arayın.
  • Ardından tc kimlik numarası, cep telefonu numarası ve istenen ek bilgilerin girişini sağlayın.
  • Telesekreter menüsü üzerinden ilk olarak ”3” , saha sonrasında ise ”0” tuşlarını girin.

Tuşlama işlemlerini tamamladıktan sonra mesai saatleri içerisindeki yoğunluğa göre değişmekle beraber 3-5 dakika içerisinde müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz