Alternatif Bank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1991 senesinde ülkemizde faaliyet göstermeye başlayan Alternatifbank, bu süreçte bankacılık alanında kendini oldukça geliştirmiştir. Nitekim dünyanın en büyük bankaları arasında yer alan The Commercial Bank desteğiyle kurulmuştur. Türkiye’de büyük çaplı bir şube ağına sahip olmamasına rağmen hatrı sayılır bir müşteri potansiyeli bulunan Alternatif Bank, tüketicilere çok uygun oranlardan krediler vermektedir. Cep bankacılığı, internet bankacılığı sistemlerini […]

Alternatif Bank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
20 Kasım 2019 14:21 | Son Güncellenme: 26 Kasım 2019 22:47
12
A+
A-

1991 senesinde ülkemizde faaliyet göstermeye başlayan Alternatifbank, bu süreçte bankacılık alanında kendini oldukça geliştirmiştir. Nitekim dünyanın en büyük bankaları arasında yer alan The Commercial Bank desteğiyle kurulmuştur. Türkiye’de büyük çaplı bir şube ağına sahip olmamasına rağmen hatrı sayılır bir müşteri potansiyeli bulunan Alternatif Bank, tüketicilere çok uygun oranlardan krediler vermektedir. Cep bankacılığı, internet bankacılığı sistemlerini de aktif hale getiren Alternatif Bank, diğer yandan müşteri hizmetleri sayesinde günün her saatinde müşterilerine işlem yapma imkanı vermektedir.

Alternatif Bank müşteri hizmetleri 365 gün 7/24 faaliyet göstermektedir. Nitekim Alternatif Bank müşterileri, şubeye gitmeden işlemlerini telefon bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirebilirler.

Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri ile Yapılabilecek İşler

Alternatif Bank müşteri hizmetlerine 0850 225 00 55 yahut 444 00 55 numaraları arayarak ulaşabilir ve aşağıdaki işlemleri tek bir talimat ile yaptırabilirsiniz.

  • Kredi kartı kayıp-çalıntı işlemleri
  • Kredi kartı şifre değiştirme ve kart güvenliği hakkındaki işlemler
  • Alternatif Bank hesap bakiyesi sorgulama,
  • Para transfer işlemleri
  • Kredi çekme, kredi faiz oranları hakkında bilgi alma işlemleri

Alternatif Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Alternatif Bank müşteri hizmetlerine bağlanırken gün içindeki yoğunluk durumuna göre aksamalar meydana gelebilme amacı haricinde müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanmak için aslında tam olarak birşey anlatmamıza gerek yok. Bunun asıl sebebi ise 0850 225 00 55 numaralı Alternatif Bank müşteri hizmetlerini aradığınız takdirde otomatik olarak sizi çağrı merkezinden bir yetkiliye yönlendirilirsiniz. Böylece sorularınızı sorabilir ve detaylı bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.