Ana Sayfa Banka İletişim Anadolubank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Anadolubank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1961 yılında Anadolu emekçilerine ithafen kurulan Anadolubank, kurulduğu süreden bu yana birçok finansal alanda hizmet vermektedir. Halen faaliyetlerine aktif olarak devam eden Anadolubank’ın Türkiye çapında hatırı sayılır bir müşteri kitlesi vardır. Son dönemde uygun faiz oranları ile verdiği krediler ve müşterilerine sağladığı avantajlarla dikkat çeken Anadolubank, müşterilerinin yardım taleplerine günün her saatinde müşteri hizmetleri ile cevap veriyor. Bu kapsamda Anadolubank’ın sağlamış olduğu finansal ürünlerle ilgili sorun yaşayanlar yahut bu hizmetler hakkında bilgi almak isteyenler Anadolubank müşteri hizmetlerini arayarak sorularının cevaplarını öğrenebilirler.

Anadolubank Müşteri Hizmetleri ile Hangi İşlemler Yapılabilir?

Öncelikle Anadolubank müşteri hizmetlerine bağlanmadan evvel Anadolubank sitesi üzerinden internet bankacılığını veya cep bankacılığını kullanarak tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ancak yapmak istediğiniz işlemin bu sistemler üzerinden tamamlanamaması halinde 444 5 550 numaralı hattı arayarak Anadolubank müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve aşağıdaki işlemleri yaptırabilirsiniz.

  • Kredi kart, banka kartı ve kredi başvurusu
  • Kredi kartı kayıp – çalıntı işlemleri
  • Banka hesap bakiyesi sorgulama,
  • Havale ve Eft işlemleri,
  • Fatura, kredi, kredi kartı ödeme işlemleri
  • Kabul edilen tüm kurumlar için vergi borcu ödeme,

Bu işlemlerin hepsinin bankamatiğe yahut Anadolubank müşteri hizmetleri aracılığıyla halledebilirsiniz.

Anadolubank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bankalar teknolojik altyapılarını her ne kadar geliştirmiş olsalar da müşteri hizmetlerine bağlanmak için beklenen sıraya henüz çözüm bulabilmiş değiller. Bunun yanına klasik telesekreter müzikleri, ses kayıtları da eklenince müşteri hizmetlerine bağlanmak oldukça eziyet hale geliyor. Ancak Anadolubank, müşterileri memnuniyetini artırmak amacıyla müşteri hizmetlerine direk bağlanılmasına imkan veriyor. Bu kapsamda Anadolubank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için aşağıdaki yönergeyi takip etmeniz yeterlidir.

  • Öncelikle 444 5 555 numaralı telefonu arayın.
  • Karşınıza telesekreter çıktığında, ses kaydını dinlememek için hızlıca “0” tuşuna basın.
  • Akabinde “0” tuşuna basarak Anadolubank müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Anadolubank müşterilerine verdiği hizmetleri sürekli yenilediği için telesekreter menü numaraları da zamanla değişmektedir. Bu kapsamda en son güncellenen tuş kombinasyonundan haberdar olabilmek için sitemizi takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz