Ana Sayfa Banka İletişim Odeabank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Odeabank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Odeabank, 15 Mart 2012 tarihinde dış kaynaklı sermayeler tarafından ülkemizde kurulmuş ve bankacılık alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Henüz Türkiye çapında büyük bir şube ağına sahip değildir ancak Odeabank şubelerinin olduğu yerlerde Odeabank tercih edilen bir bankadır. Nitekim yeni bir banka olmasından dolayı müşteri kitlesi edinmek için teknolojik altyapısını güçlü tutmaya çalışan Odeabank, bu kapsamda müşterilerinin bankacılık alanındaki tüm işlemlerini Odeabank müşteri hizmetleri aracılığıyla yapmasına imkan vermektedir.

Odeabank, teknolojiye dayalı bir bankacılık anlayışında olmasından dolayı ülke çapında bulunan bankalara oranla en iyi internet bankacılığı ve cep bankacılığı hizmeti sunan bankadır. Bu kapsamda Odeabank müşteri hizmetlerine bağlanmadan evvel internet bankacılığı yahut cep bankacılığını kullanabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetleri ile Yapılabilecek İşler

Odeabank müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek destek ve taleplerinizi belirtmek için 0850 222 84 44 numarasını tuşlayıp arayabilirsiniz. Banka kartı, kredi kartı, şifre yenileme ve değiştirme işlemleri, teknik destek, kayıp çalıntı ve kampanyalar gibi birçok işlemi telesekreter menüsü yardımı ile yapabilirsiniz. Nitekim telesekreter menüsünden çözemediğiniz sorunlarınız için müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Odeabank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak, diğer bankalara göre oldukça kolay bir işlemdir. Nitekim klasık telesekreter kayıtlarını dinleyerek zaman kaybetmek istemeyen Odeabank müşterileri, müşteri temsilcisine direk bağlanma yöntemini kullanabilirler. Odeabank müşteri temsilcisine direk bağlanmak için;

  • İlk olarak 0850 222 84 44 numarasını tuşlayın ve arayın.
  • Ardından telesekreter menüsü çıktığından ”6” rakamını tuşlayın.

Mesai saatleri içerisindeki yoğunluğa göre değişmekle beraber “6” tuşunu tıklamanızdan sonra Odeabank müşteri hizmetlerine bağlanmak için sıraya alınırsınız. Muhtemel bekleme süreniz 5 ila 10 dakika arasında değişebilmektedir.

Odeabank müşteri hizmetlerinin yoğunluğuna göre belli aralıklarla uygulamanız gereken tuş kombinasyonlarını göncellemeketedir. Odeabank müşteri hizmetleri ile ilgili güncellemelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz