İş Bankası Maximum Limit Arttırma ve Limit Düşürme

İş Bankası Maximum Limit Arttırma ve Limit Düşürme
6 Şubat 2020 14:47
3
A+
A-

İş Bankası ülkemizin önemli bankalarından biri olmaktadır. İş Bankasını ülkemizde ciddi oranda kullanan kişiler bulunmaktadır. Müşteriler İş Bankası Maximum kartı kullanırken düzenli ödemelerini gerçekleştiriyorlarsa, kart limitlerini nasıl arttıracaklarını merak etmektedirler. Diğer bir yandan da var olan limitlerinden memnun olmayan ve ödeme konusunda sorun yaşayanlar da limit düşürme işlemlerini nasıl yapabileceklerini merak etmektedirler. Bu konuda bizler de sizler için önemli bir yazı hazırladık. Aşağıda yer alan bilgilerle rahatlıkla limit arttırma ve limit düşürme işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. 

Limit arttırma işlemleriniz için geliriniz konusunda emin olmanız ve bununla birlikte ödemelerinizi tam zamanında yapmanız gerektiğini unutmamalısınız. Eğer tam zamanlı ödemelerinizi gerçekleştirmezseniz limit arttırma işlemini gerçekleştiremezseniz. 

İş Bankası Maximum Kart Limit Arttırma

Eğer İş Bankası Maximum kart limit arttırma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıda yer alan bilgileri kullanabilirsiniz. Ama limit arttırmadan önce mutlaka dikkat etmeniz ve ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapıyor olmanız gerektiğini de unutmamalısınız. 

Maximum kredi kartınızın limit arttırımı için kredi kartınızı aldığınız şubenize  bir dilekçe ile başvurabilirsiniz. Veya İnternet ve Telefon bankacılığı ile limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz. Telefon bankacılığı için 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Türkiye İş Bankası müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Bankanız kendi belirlediği tarih aralıklarında kredi kartınızın limit arttırımı ile ilgili güncelleme yapmaktadır. Bu limit arttırım bilgisini size mail veya sms ile bilgilendirme yapmaktadır.

İş Bankası Maximum Kart Limit Düşürme

İş Bankası maximum kart limit düşürme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıda yer alan bilgileri kullanabilirsiniz. İş Bankası Maximum kart limitini düşürdükten sonra ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. 

  1. Bankanızın telefon bankacılığı hizmetinden faydalanarak talebinizi sadece saniyeler içerisinde bankaya iletmeniz mümkündür. Telefonla görüştüğünüz banka temsilcisi sizden bazı kişisel bilgilerinizi iletmenizi isteyebilir. Görüşmeniz tamamlandığında talebiniz bankaya ulaşacaktır.
  2. Bankanızın herhangi bir şubesine giderek de kredi kartınızın limitinin düşürülmesi talebinizi iletebilirsiniz. Bankalarda hazır dilekçeler mevcut. Bu dilekçeyi doldurarak banka görevlisine iletmeniz talebinizin bankaya ulaşması için yeterli olacaktır.
Yorumlar

  1. ALKAN dedi ki:

    LİMİT DÜŞÜMÜ KAÇ GÜN İÇİNDE GERÇEKLEŞİYOR.