Ana Sayfa Banka İletişim HSBC Bank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

HSBC Bank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Yabancı merkezli bir banka kuruluşu olan HSBC, ülkemizde ciddi müşteri kitlesine sahip bankaların başında gelmektedir. Nitekim düzenlediği kampanyalar ile her gün binlerce yeni müşteri edinen HSBC, bu müşterilerinin istek ve taleplerini karşılayabilmek amacıyla kendine özel çağrı merkezi kurmuştur. Bu kapsamda HSBC müşteri hizmetleri 7/24 HSBC müşterilerinin destek ve talepleri doğrultusunda hizmet sunmaktadır.

HSBC Bank Müşteri Hizmetleri ile Yapılabilecek İşler

HSBC Bankası müşteri hizmetlerinin 0850 211 01 11 numarasını tuşlayarak birçok bankacılık işlemleri ile ilgili olarak yardım alabilirsiniz. HSBC müşteri hizmetlerini ilk olarak aradığınızda kredi kartı ve bankacılık işlemleriniz için ”1”, Bankacılık işlemleri için “2”, Kayıp çalıntı işlemleri için “3”, Şifre işlemleri için “4”, Hisse senedi, fon ve yatırım işlemleri için “5”, İnternet ve ATM  işlemleri için “6”, Ürün ve hizmetler hakkında bilgi almak için “7”, Kampanyalar için “8” ve ingilizce destek için ”9” rakamını tuşlayabilirsiniz.

HSBC telefon bankacılığı aracılığıyla yaptırmak istediğiniz işlemler telesekreter kayıtları arasında yer almıyor ise; HSBC müşteri temsilcisine bağlanmayı deneyebilirsiniz.

HSBC Bank  Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

HSBC Bank’ın Türkiye çapında büyük bir müşteri kitlesine sahip olması sebebiyle müşteri hizmetlerine bağlanmak o kadar kolay değildir. HSBC, müşterilerinin yaşadıkları sorunları telesekreter yardımı ile çözmesini istediği için çağrı merkezini arayan kişileri ilk etapta doğrudan müşteri hizmetlerine bağlamamaktadır. Nitekim telesekreter menüsünde zaman kaybetmek istemeyenler için de direk bağlanma yöntemi mevcuttur. Bu kapsamda HSBC müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için;

  • İlk olarak 0850 211 01 11 numaralı telefonu tuşlayın ve arayın.
  • Daha sonrasında ilk olarak ”1”, daha sonrasında ”8” ve en son ise ”4” rakamına basarak müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilirsiniz.

HSBC Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için uyguladığımız bu tuş kombinasyonu 1-2 ayda bir güncellenmektedir. Direk bağlanmak için uygulanması gereken güncel tuş kombinasyonunu sitemizden takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz