Ana Sayfa Banka İletişim Türk Ekonomi Bankası TEB İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türk Ekonomi Bankası TEB İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türk bankacılık sistemi içerisinde yeni nesil bankacılığın temsilcilerinden olan Türk Ekonomi Bankası, kaliteli ve sağlam altyapısı ile diğer bankalardan ayrılıyor. Nitekim müşterilerine sağladığı hizmetler sayesinde kısa sürede büyük bir müşteri kitlesine sahip olan TEB, müşterilerinin şubeye uğramadan işlem yapabilmesi için telefon bankacılığı, internet bankacılığı, cep bankacılığı gibi birçok sistemi müşterilerine sunuyor. Bu kapsamda öncelikle tüm işlemlerinin internet bankacılığı ve cep bankacılığından yapabileceğinizi hatırlatmakla beraber yaptığınız işlemlerde sorun çıkması halinde TEB müşteri hizmetlerini arayarak problemlerinizi çözebilirsiniz. Nitekim Türk Ekonomi Bankası müşteri hizmetlerine 7/24 bağlanmak mümkündür.

TEB Müşteri Hizmetleri ile Hangi İşlemler Yapılabilir?

Türk Ekonomi Bankası, Türkiye’nin en büyük özel bankası olabilmek adına bankacılık alanında birçok yenilik getirdi ve hizmetleri ile ilgili yaşanılan sıkıntıları aynı anda çözebilmek için büyük bir çağrı merkezi kurdu. Bu kapsamda TEB finansal ürünleri ile ilgili olarak sorun yaşayan yahut işlem yapmak isteyen TEB müşterileri, 0850 200 0 666 numaralı hattı aramak suretiyle teb müşteri hizmetlerine bağlanarak; kayıp – çalıntı işlemlerini, kredi ve banka kartı işlemlerini, bakiye sorgulama işlemlerini, bankacılık ve yatırım işlemlerini, hesap şifresi ve güvenlik önlemleri ile ilgili işlemlerini ve Türk Ekonomi Bankası’nın son hizmetleri ile ilgili işlemlerini yaptırabilirler.

TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

TEB müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için belirli bir tuş kombinasyonunu takip etmeniz gereklidir. Ancak müşteri hizmetlerine direk bağlanmadan evvel yaşadığınız sorunların telesekreter yardımı ile çözebilirsiniz. Nitekim müşteri hizmetlerine direk bağlanmanız halinde dahi çağrı merkezinin yoğunluğuna göre sıra beklemeniz münkündür. Eğer telesekreter yardımı ile işleminizi yapamamanız halinde aşağıdaki yönergeyi takip ederek TEB müşteri hzimetlerine direk bağlanabilirsiniz.

  • Öncelikle 0850 200 0 666 numaralı hattı arayın.
  • Karşınıza müşteri bilgilerinizi girmenizi isteyen bir telesekreter kaydı çıkacaktır. Bu kaydı dinlemeden hızlıca müşteri numaranızı, TC kimlik numaranızı doldurun.
  • Kimlik bigilerinizin onaylanmasının ardından “3” tuşuna, akabinde “1” tuşuna ve sonra tekrardan “1” tuşuna basarak müşteri temsilcisine doğrudan bağlanabilirsiniz.

TEB müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için uygulamanız gereken tuş kombinasyonları belirli dönemlerde güncellenmektedir. Bu nedenle sitemizi takip ederek son güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz