Ana Sayfa Finans-Piyasalar İNG Bank Atm Kartı Şifresi Nasıl Alınır

İNG Bank Atm Kartı Şifresi Nasıl Alınır

İNG Bank Atm Kartı Şifresi Nasıl Alınır

İNG bank atm kartı şifrenizi unuttunuz yada yeni kart aldınız şifreye ihtiyacınız var nasıl yapacaksınız ? Çok kolay yöntem ile İNG bank ATM kartı şifresi nasıl alınır biliyor musunuz. Müşteri hizmetlerini arayıp kuyrukta dakikalarınızı kaybetmenize hiç gerek yok. Hesap gelene kadar kart şifrenizi sms ile öğrenebilirsiniz.

Sms ile İNG Bank Atm Kartı Şifresi Nasıl Alınır

Sms ekranına SIFRE yazıp boşluk bırakın. ATM yada Kredi kartınızın ön yüzündeki son dört hanesini yazın. Alıcı cep telefonu olarak 2205 girin ve sms i gönderin. 1 Sms ücreti bedelinde şifreniz cep telefonunuza gelecektir. Yeni şifreniz ile hemen kartınızı kullanabilirsiniz. Ancak İNG bank sisteminde kayıtlı olan cep telefonunuzdan göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde şüpheli işlem listesine alınabilir.

İNG Bank Atm Kartı Şifresi Nasıl Alınır

Bir başka yöntem ise daha uzun sürecek müşteri hizmetlerini aramanızdan geçmektedir. 0850 222 0 600 nolu telefon üzerinden kimlik bilgilerinizi doğrulayarak yine cep telefonunuza yeni şifrenizin gelmesini sağlayabilirsiniz. Uzun ve sinirlendirici bir yöntem olduğunun altını çizelim.

İng Bank 2019 Kampanyası

25,000 TL ye kadar ödül dağıtan İNG Bank avantajlarından yararlanmak için online bankacılık sistemini kullanabilirsiniz. Sadece size gelen teklife onay vererek çekilişe katılabilirsiniz. Her işlemin çok kolay ve hızlı olduğu ayrıca EFT/Havale gibi işlemlerin yanında hesap işletim ücreti bile talep etmeyen İNG bankası her alanda kolaylıklar sağlıyor. Kredi kartı kullanımıza en fazla chip para veren hatta banka kartınız ile yaptığınız harcamalarda hesabınızdaki bakiyenize bakiye katan tek bankadır. İng Bank hoşgeldin faizi %2 daha arttırılabilmektedir. Tek kötü yanı ise bir yılın sonunda günlük faizin diğer bankaların taban seviyesinin altına düşmesidir.

Sms ile İNG Bank Atm Kartı Şifresi Nasıl Alınır

İNG Bank Kart Şifresi ne yazık ki şubeden temin edilememektedir. Bunun nedeni gizlilik korumasıdır. Banka çalışanı sonuçta bir personel olduğundan kimsenin şifresini görme yetkisi bulunmamaktadır. Sizlere önerimiz atm kartı şifreniz için bankada kayıtlı olan hesabınızdan sadece bir sms atarak edinmenizdir. Şifrenizi aldıktan sonra sms i siliniz. Kendi güvenliğinizi kendiniz alınırz. Çantanızın telefonunuzun çalınması durumunda telefonunuzda kart şifrenizin bulunmasını istemezsiniz. Banka hakkında yenilikler için bizleri takip edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz