Ana Sayfa Kartlar Halk Bank Paraf Kart Sanal Kart Oluşturma ve Limit Belirleme

Halk Bank Paraf Kart Sanal Kart Oluşturma ve Limit Belirleme

Halk Bankası kullanıcılarına avantaj sağlamak için sanal kart uygulamasını devreye soktu. Artık Halk Bank müşterileri kartlarını sanal kart olarak da kullanabilecek. Bu yazımızda Halk Bank Paraf Kart Sanal kartınızı nasıl oluşturabileceğinizi ve nasıl limit belirleyebileceğinizi göstereceğiz. Bundan önce hemen bilmeyenler için sanal kart nedir ve sanal kart nasıl kullanılır gösterelim. 

Halk Bank Paraf Kart Sanal Kart Nedir?

Sanal kart adından da anlaşılacağı üzere elinizde tutup, gözle göremediğiniz bir kart olmaktadır. Sanal kart internet üzerinden alışverişlerinizi güvenle yapabildiğiniz bunun yanı sıra telefon üzerinden de rahatlıkla alışverişlerinizi sürdürebildiğiniz bir karttır. Bu kartı oluşturmak istiyorsanız, Halk Bank Paraf kart sahibi olmanız ve internet bankacılığı kullanıyor olmanız gerekmektedir. Gelin sizlerle birlikte nasıl paraf kart sanal kart oluşturabileceğinize göz atalım.

Halk Bank Paraf Kart Sanal Kart Oluşturma 

Halk Bank Paraf kart sanal kart oluşturmak için öncelikle internet bankacılığını kullanıyor olmanız gerekmektedir. Böylelikle internet bankacılığı üzerinden rahatlıkla Halk Bank Paraf Kart sanal kart oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte isterseniz Halk Bank şubelerinden de rahatlıkla sanal kart başvurusu gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır. 

Kullanmak istediğiniz paraf sanal kredi kartlarına başvuru gerçekleştirebilmek için Halkbank internet şubesine üye olmanız internetten başvuru yapabilmeniz için yeterli olacaktır. Üyesi olduğunuz Halkbank internet bankacılığı şubesinden gelirinizi, adresinizi, TC kimlik numarası vs. gibi bilgilerinizi vererek paraf sanal kredi kartı için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Paraf sanal kredi kartı için internetten başvuru yapabilmenin adımlarından bir tanesi de bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Paraf sanal kredi kartı için yapabileceğiniz bir diğer başvuru şekli ise şubeden başvuru yöntemidir.

Halk Bank Paraf Kart Sanal Kart Limit Belirleme

Halk Bank Paraf Kart Sanal kart oluşturduktan sonra diğer önemli bir nokta ise limit belirleme kısmıdır. Limit belirledikten sonra rahatlıkla online üzerinden alışveriş yapabilmeniz mümkün olacaktır. Limit belirlemek için internet bankacılığına girmeniz ve sanal kart kısmına tıklamanız gerekmektedir. Limiti belirleme kısmından kendinize uygun olan limiti belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz