Findeks Not Danışmanı Nedir?

  Findeks not danışmanı, kişilerin KKB nezdinde tutulan kredi notlarını, finansal raporlarını inceleyerek kişilere özel olarak oluşturdukları plan dahilinde kredi notu düşük olanların kredi notlarını nasıl yükseltebileceği, ekonomik geçmişi sıkıntılı olanların ekonomik geçmişlerini nasıl düzeltebileceği hakkında bilgiler sunan kişidir. Findeks not danışmanı, Findeks sitesi tarafından şahıslara ve şirketlere özel olarak sunulan bir yardım hizmetidir. Nitekim […]

Findeks Not Danışmanı Nedir?
6 Ocak 2019 11:16 | Son Güncellenme: 12 Mart 2019 19:11
5
A+
A-

 

Findeks not danışmanı, kişilerin KKB nezdinde tutulan kredi notlarını, finansal raporlarını inceleyerek kişilere özel olarak oluşturdukları plan dahilinde kredi notu düşük olanların kredi notlarını nasıl yükseltebileceği, ekonomik geçmişi sıkıntılı olanların ekonomik geçmişlerini nasıl düzeltebileceği hakkında bilgiler sunan kişidir. Findeks not danışmanı, Findeks sitesi tarafından şahıslara ve şirketlere özel olarak sunulan bir yardım hizmetidir. Nitekim kredi notunun düşük olması halinde bankalar dahil birçok kurum ile iş yapması zorlaşan kişiler, findeks not danışmanı hizmeti almak suretiyle kısa bir süre içerisinde kredi notlarını yükseltebilirler.

Kredi notu düşük olanlar yahut bankaların kara listelerinde olan şahıslar, kredi danışmanlarından bu durumu nasıl düzeltebilecekleri hakkında detaylı çözüm önerileri alabilirler. Hatta ücreti mukabilinde planlanan çözüm önerilerinin danışman aracılığıyla faaliyete geçirilmesini de isteyebilirler. Nitekim profesyonel findeks not danışmanı hizmeti alan şahıs veya kurumların bankalardan alabilecekleri kredi tutarları da artış göstermektedir.

Findeks not danışmanı hizmeti almanız halinde, KKB tarafından belirli sürelerle güncellenen kredi notunuz danışman tarafından sürekli olarak takip edilir. Findeks not danışmanınız, her kredi notu güncellemesinden sonra her dönem için yeni bir yol planı belirleyebilir.

Findeks Not Danışmanı Özellikleri

Findeks sitesi üzerinden alınacak olan profesyonel not danışmanı hizmetinin özellikleri ve hizmeti alanlara sağladığı avantajlar şunlardır;

  • Uzman Danışma Desteği

Not danışmanı hizmetinden yararlanan kullanıcılar, belirli zaman dilimlerinde Findeks not danışmanları tarafından kendilerine özel yayınlanan planlardan yaralanabilirler. Nitekim bu planlar kredi notunun hangi hamleler ile kısa sürede yükseltilebileceğine dair detaylı öneriler içerir.

  • Şahsa Özel Hizmet

Findeks sitesinden alınacak olan not danışmanı hizmeti size özel olarak sunulmakta olup sizin risk raporunuza özel olarak değerlendirme yapıldıktan sonra yol haritası belirlenir.

  • Geçmişi Kaydetme

Findeks not danışmanlarından belirli dönemlerde alınan öneri ve tavsiyeler, size özel findeks ekranında kayıtlı kalır. Bu sayede ileri bir tarihte tekrardan ödeme yapmaksızın size yapılan önerileri takip edebilirsiniz.

  • Gelişmiş Kredi Notu ve Risk Raporu

Findeks not danışmanı hizmetini tek başına alabileceğiniz gibi ayrıca premium yahut gold üyelik paketleri de alarak kredi notu ve risk raporlarınızı bir sene düzenli takip edebilirsiniz.

Findeks Not Danışmanı Nasıl Tutulur?

Kredi notunun profesyonel olarak takip edilmesi amacıyla findeks not danışmanı desteği almak isteyenler Findeks sitesinde bulunan findeks not danışmanı sekmesine tıklayarak kendilerine uygun danışman paketini seçebilirler. Findeks kredi not danışmanı hizmet fiyatları, istediğiniz işin kapsamına göre fiyatlandırılmaktadır. Ancak her ihtimalde alınan hizmetin karşılığında not danışmanı tarafından kredi notu izleme, belli süreler ile raporlama ve çözüm önerileri sunulacaktır. Hangi not danışmanı paketinden yararlanacağını seçmek size kalmıştır.

Findeks not danışmanı hakkında detaylı bilgiler almak ve fiyatlarını öğrenebilmek adına https://www.findeks.com/urunler/not-danismanim sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.