Ana Sayfa Kredi Notu TC Kimlik Numarası ile Findeks Kredi Notu Öğrenme

TC Kimlik Numarası ile Findeks Kredi Notu Öğrenme

 

Findeks kredi notu, bankaların kredi taleplerini değerlendirirken dikkate aldığı en önemli unsurdur. Kredi kayıt bürosu tarafından tutulan kredi notu; findeks kredi sitesi, sms aracılığıyla sorgulama yapılarak öğrenilebilir. Nitekim KKB bankalar nezdinde tutulan kredi notlarını halka açık hale getirerek herkesin kredi notunu öğrenmesine imkan vermiştir. Bu sayede kredi talebinde bulunmak isteyenler, öncelikle kredi puanlarını sorgulayarak kredi çıkıp çıkmayacağını önceden kestirebilirler.

Findeks kredi notunun öğrenilebilmesi için öncelikle kredi notu öğrenilecek kişinin TC kimlik numarası gereklidir. TC kimlik numarasını girmek üzere Findeks internet sitesinden yahut SMS yolu ile findeks kredi notu öğrenilebilir. Ancak findeks üzerinden yapılan bu işlemler için 10 lira civarında bir işlem bedeli ödemeniz lazım olur. Nitekim TC kimlik numaranız ile findeks kredi notunuzu öğrenerek kredi, kredi kartı taleplerinizin akıbeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

TC Kimlik Numarası ile Kredi Notu Sorgulama Ücretleri

TC kimlik numarası ile kredi notu sorgulama işlemi için Kredi Kayıt Bürosuna yahut aracı firmaya 10 TL civarında işlem ücreti ödemeniz gerektiğini daha önce söylemiştik. Ancak bu işi kurumsal olarak yapan bir firmaysanız; Findeks.com tarafından kobilere özel sunulan sorgu paketlerinden yararlanabilirsiniz. TC kimlik numarası ile kredi notu sorgulama ücret tarifeleri şöyledir;

  • Kobilere özel 25 adet Tc Kimlik numarası ile kredi notu sorgulama işlemi – 148 TL
  • Sene içerisinde 10 adet Tc kimlik numarası ile kredi sorgulama işlemi – 75 TL
  • Kobilere özel 50 adet Tc Kimlik numarası ile kredi notu sorgulama işlemi – 245 TL
  • 1 Sene ile sınırlı olmak üzere kurumsallara özel Tc kimlik numarası ile kredi notu sorgulama işlemi – 425 TL

Findeks.com tarafından kobilere özel olarak sunulan bu teklifler 1000 ve 2000’in katları olmak üzere devam etmektedir. Fiyatlarla ilgili detaylı bilgi almak ve TC kimlik numarası ile kredi notu sorgulama işlemi yapabilmek için https://www.findeks.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz