Ana Sayfa Banka İletişim Vakıf Katılım Bankası İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vakıf Katılım Bankası İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vakıf Katılım Bankası, 2015 yılında BDDK’dan aldığı izinle beraber katılım bankacılığı alanında hizmet vermeye başlamıştır. Vakıfbank’ın yan kuruluşu olan Vakıf Katılım Bankası, verdiği finansal hizmetlerle ilgili olarak yaşanan sorunları, şubeye gerek kalmadan müşteri hizmetleri aracılığıyla çözüme kavuşturuyor. Vakıf Katılım Bankası’nın uzman çalışanlardan oluşan çağrı merkezine 7/24 bağlanılarak yaşanan sorunları çözebilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Vakıf Katılım Bankası müşteri hizmetlerine 0850 202 12 02 veya 444 44 77 numaralı telefonlardan ulaşılabilir. Müşteri hizmetlerine bağlanan kişiler; hesap bakiyesi öğrenme, kredi başvurusu yapma, katılım bakiyesi sorgulama, kayıp – çalıntı ihbarında bulunma, otomatik ödeme yapma gibi birçok işlemi kolaylıkla yapabilirler

Ayrıca Vakıf Katılım Bankası müşteri hizmetlerine bağlanarak bankanın düzenlediği kampanyalar, kredi faiz oranları, katılım payı oranları, hesap açma gibi finansal işlemlerle ilgili özel teklif talep edebilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vakıf Katılım Bankası müşteri temsilcisine bağlanabilmek için öncelikle 0850 202 12 02 veya 444 44 77 numaralı hattı aramanız ve güvenlik bilgilerini teyit etmeniz gereklidir. Çağrı merkezini aradığınızda karşınıza ilk olarak telesekreter menüsü gelecektir, bu menüyü geçebilmek için müşteri numaranızı ve şifrenizi girmeniz lazım olur. Akabinde bu bilgilerin onaylanmasından sonra müşteri temsilcisine yönlendirileceksiniz.

Katılım bankacılığında aktif müşteri sayısının nispeten daha az olmasından dolayı müşteri temsilcisine bağlanmak için ek bir süre beklemeniz gerekmez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz