Ana Sayfa Bankacılık Garanti Bankası ATM’den Başkasının Hesabına Para Yatırma

Garanti Bankası ATM’den Başkasının Hesabına Para Yatırma

Garanti Bankası ATM’sinden artık tüm işlemleri neredeyse yapabilmektesiniz. Garanti Bankası da her geçen gün artan müşteri portföyünü canlandırmak ve tüm işlemleri yapabilmelerine olanak sağlamak için kendini yenilemektedir. Artık Garanti bankası atm.lerinden rahatlıkla kartsız işlem yapıp başkasının hesabına para gönderebilirsiniz.

Bununla beraber Garanti bankası ATM’den kartla birlikte başkasının hesabına nasıl eft yapabileceğinizi burada anlatacağız. Ama eğer Garanti bankası müşterisi iseniz online işlemler üzerinden internet bankacılığı ile ATM’ye gitmeden para gönderimi yapabileceğinizi unutmayınız. Bununla beraber başka bir bankanın müşterisi olsanız bile Garanti bankasına eft ile internet bankacılığı uygulamasından para gönderebilirsiniz. İnternet bankacılığı zamandan sizlere tasarruf yapmaktadır. Şimdi sizlerle beraber ATM’den nasıl başkasının hesabına para yatırabileceğinize bakalım.

Garanti Bankası ATM’den Başkasının Hesabına Para Yatırma Adımları

Garanti Bankası hesap numarası üzerinden para yatırma işlemi için, banka ATM’sinden kartsız işleme tıklayıp, para yatırma-transfer-hesap numarası seçeneğine dokunun. Daha sonra para transferi yapacağınız hesap numarasını girdikten sonra işlem teyidi yapıp gönderimi onaylayın. Hesap numarası üzerinden para transferi yaptığınızda da 500 TL ve altı için 15, 500 TL ve üstü için 20 TL komisyon ücreti alınmaktadır.

Kartınızla birlikte para gönderme seçeneğini tıkladıktan sonra hesap numarasını girerek, karşı tarafa direkt olarak para gönderebilirsiniz. Eğer kartınız var ise garanti bankası daha az komisyon kesintisi yapmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz