Burgan Bank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1989 senesinde ilk olarak Tekfen Yatırım Finansman Bankası ismi ile kurulan Burgan Bank, oldukça kısa süre içinde hızla büyüme göstererek bankacılık alanında yükselişe geçmiştir. Kurumsal bankacılık alanında ülkemizin hatrı sayılır bankaları arasında yer alan Burgan Bank; kurumsal şirketler için uygun oranlardan kredi teklifleri sunmaktadır. Bu teklifler ile birçok kurumsal şirketi kendi bünyesine toplayan Burgan Bank, […]

Burgan Bank İletişim Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
20 Kasım 2019 13:50 | Son Güncellenme: 26 Kasım 2019 22:48
28
A+
A-

1989 senesinde ilk olarak Tekfen Yatırım Finansman Bankası ismi ile kurulan Burgan Bank, oldukça kısa süre içinde hızla büyüme göstererek bankacılık alanında yükselişe geçmiştir. Kurumsal bankacılık alanında ülkemizin hatrı sayılır bankaları arasında yer alan Burgan Bank; kurumsal şirketler için uygun oranlardan kredi teklifleri sunmaktadır. Bu teklifler ile birçok kurumsal şirketi kendi bünyesine toplayan Burgan Bank, bu anlamda müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla çağrı merkezi kurmuştur. Bu bağlamda gün içerisinde bankacılık faaliyetleri ile ilgili sorun yaşayan Burgan Bank müşterileri, Burgan Bank müşteri hizmetlerine günün her saatinde bağlanarak sorunlarını çözebilirler..

Burgan Bank  Müşteri Hizmetleri ile Yapılabilecek İşler

Burgan Bankası müşteri hizmetlerine 0850 222 82 22 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezine bağlandığınızda tüm bankacılık hizmetlerini telefon bankacılığı aracılığıyla yapabileceğiniz gibi; müşteri temsilcisine bağlanmadan evvel de  bankacılık işlemleri için ”1”, kayıp çalıntı kart işlemleri için ”2”, kart şifre işlemleri için ”3”, internet bankacılığı ile ilgili işlemler için ”4”, kredi kartı başvurusu ile ilgili işlemler için ”5” ve kampanyalar hakkında detaylı olarak bilgi edinmek için ”6” yı tuşlayabilirsiniz.

Burgan Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Telesekreter yardımı ile çözülemeyen problemlerle ilgili olarak müşteri hizmetlerine bağlanmak istemeniz halinde dahi telesekreter menüsünü kullanmanız gerekmektedir. Ancak Burgan Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanmanın da bir yolu vardır. Bu kapsamda sıkıcı telesekreter kayıtlarını dinlemeden işlemlerinizi yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • İlk olarak Burgan Bank müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 82 22 hatlı numarayı arayın.
  • Daha sonrasında çıkan telesekreterde yalnızca ”0” tuşuna basarak otomatik bir şekilde çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.