Ana Sayfa Kartlar Cardfinans Kart Kart Yenileme Nasıl Yapılır?

Cardfinans Kart Kart Yenileme Nasıl Yapılır?

Cardfinans, Finansbank’ın en önemli kredi kartlarından biri olmaktadır. Oldukça dikkat çekici bir kart olan bu kart, uzun süre kullanılmaktadır. Uzun süre kullanan kişilerin en çok sorduğu sorulardan biri ise kart yenileme nasıl yapılacağıdır. Kart yenileme yapan müşteriler yeni kartları ile birlikte alışverişlerine devam edebileceklerdir. 

Eğer Cardfinans kartınızın son kullanma tarihi bittiyse ve yeni kart kullanmanız gerekecekse tekrardan kısa süre içerisinde kart yenileme yapmanız gerekmektedir. Çünkü her kartın kendine ait bir son kullanma tarihi olmaktadır. Son kullanma tarihi dolan bir kart ise kullanılması mümkün değildir.

Cardfinans Kart Kart Yenileme Nasıl Yapılır?

Cardfinans kart yenileme son kullanma tarihinizin gelmesi ve bununla birlikte çalınma gibi durumlarda kartınızın yenilenmesi gerekmektedir. 

MasterCard logolu QNB Finansbank bireysel kredi kartınız yurt dışında çalındığında ya da kaybolduğunda 0216 522 49 59 numaralı QNB Finansbank Private Banking Hizmet Hattı’nı arayarak Acil kart yenileme ve Acil nakit talep edebilirsiniz. Acil kart’ınız en geç 2 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilir. Eğer tercihiniz kartınızın size hemen ulaşması olursa ilk kargo uçuşuyla kartınızı teslim alabilirsiniz.Acil kart’ınız size teslim edilene kadar nakit sıkıntısı yaşamamanız için Acil nakit talebinde bulunabilirsiniz, paranızı 2 saat içinde Western Union şubelerinden teslim alabilirsiniz. Finansbank şubelerine giderek de kartınızın tekrar çımasını sağlayabilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz